TAŞ GRUP

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Organizasyon yapımızı; takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmektir.

Seçme ve Yerleştirme

İK politikasındaki beklentiler doğrultusunda ihtiyacımız olan potansiyel adayları kuruluş havuzuna çekmek, bu kişileri sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda din, ırk, dil, cinsiyet, yaş vb. konularda ayrımcılık yapmadan seçerek açık bulunan görevlere; beklenen tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirmek amacıyla sistematik seçme ve yerleştirme faaliyetleri yürütülmektedir.

Performans Yönetimi

Taş Grup adına başarılması gerekenler konusunda yaratılan ortak anlayış sonucunda; şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi olasılığını artırmak için, çalışanları yönlendirmek, geliştirme ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesi yönünde gösterdikleri çaba ve elde edilen başarı düzeyini esas alarak değerlendirmeler yapılmaktadır.

Performans Yönetimi Sistemi, yıl içerisinde çalışanların bireysel hedeflerini, görevlerini ve beklenen yetkinlik seviyelerini değerlendirilmek için kullanılan ölçüm sistemi yıllık bazda planlama, hedef gözden geçirme ve değerlendirme dönemlerinden oluşmaktadır.

Sosyal Haklar

Merkez ve projelerimizde yemek dağıtım firmalarıyla yapılan işbirliği sonucunda öğle yemeği imkanı sağlanmaktadır. Tüm çalışanlarımızın iş yerlerine kolayca ulaşabilmeleri için servis imkanı bulunmaktadır.

image
image
image

Bizimle Çalışın

Şu anda açık pozisyonumuz bulunmamaktadır. Taş Grup veya grup şirketleri bünyesinde değerlendirilmek üzere genel başvuru formunu doldurarak CV’nizi bizlere iletebilirsiniz.

61+

61+ Yıllık Tecrübe

1959 yılında temelleri atılan Taş Grup, bugün bulunduğu sektörlerde bölge lideri

4+

4+ farklı sektör

Taş Ocağı, İnşaat, Hazır Beton ve Yapı Kimyasalları başta olmak üzere 4'ün üzerinde farklı faaliyet alanı

81

81 ile hizmet

Bulunduğu tüm sektörlerde Türkiye'nin her bölgesine, her noktasına aynı kaliteli hizmet