Asfalt

Tarihin en eski yol yapı malzemelerinde olan asfalt gelişen teknoloji ile kendini yenileyerek günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama malzemesidir.

Ekonomik, bakım gerektirmeyen ve uzun ömürlü bir zemin kaplama sistemi olması, süratli uygulama imkanı, esnek yapısı ile yüksek ısı aralıklarında bile bozulmadan hizmet vermesi, yüksek sürüş konforu ve kayma direnci, kuvvet yayma özelliği, kolay ve süratli tamir olanağı, düzgün ve sürekli yüzey oluşturabilme ve yeniden kullanılabilirlik özellikleri sayesinde cadde ve sokaklar, site yolları, fabrika sahaları, kaldırımlar, spor sahaları, açık ve kapalı otopark alanları, tören alanı ve meydanlarda tercih edilmektedir.

image
image
image
image

[vc_wp_text title=”Atataş”]Atataş 2005 yılında Karadeniz ailesi tarafından bölgede ki asfalt ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuştur.
Atataş‘ta yol taahhüt işleri yapılmaktadır. Bünyesinde 1’i inşaat mühendisi, 1 inşaat teknisyeni olarak 20 personel çalışmaktadır.

Makina Parkı’nda;

  • saatte 120 ton kapasiteli bir asfalt plenti,
  • 1 adet finisherp,
  • 3 adet silindir,
  • 1 adet freze (asfalt kesme makinası)

mevcuttur.

Bölgenin tüm asfalt ihtiyacı Atataş Asfalt tarafından karşılanmaktadır. Atataş Asfalt çevreye ve insana zarar vermeden büyük bir özveri ve duyarlılıkla çalışmaktadır. Firmamızın Önceliği; Çevreci bir yaklaşımla üründe ve hizmette tüketiciye en kaliteli şekilde hizmet vermektir.[/vc_wp_text]

image

İletişim Bilgileri

image

Atataş

ANTAKYA BÜRO
Şantiye